1. Jak zamawiać gotowe wzory oklein?
    Wystarczy wysłać do nas maila z nazwą gotowego projektu (każdy wzór oklein dostępnych na naszej stronie nosi swoją nazwę) i wpłacić podaną kwotę na nasze konto. Zamówienie realizujemy w terminie 7-10 dni roboczych. Zamawiając okleiny proszę podać dokładny model motocykla, rocznik,nazwę grafiki (geisha), adres wysyłkowy i nr telefonu. Jeśli któreś z plastików były wymienione na takie od nowszego lub innego modelu proszę o tym napisać. Każde zamówienie dodatkowo może zawierać zdjęcie motocykla, zwłaszcza jeśli były wymieniane plastiki. Jeśli mamy wstawić w grafikę oklein dodatkowo logo lub sponsorów, o tym napisać i przesłać pliki graficzne.
  2. Jak zamawiać wzory indywidualne oklein?
    Wystarczy wysłać do na maila ze swoim pomysłem, wstępnym szkicem, propozycją, a my w terminie 2 dni roboczych odeślemy informację o wycenie takiego projektu i terminie jego realizacji. Przed wykonaniem okleinotrzymają państwo projekt do zatwierdzenia dopiero po akceptacji następuje wykonanie oklein.
  3. Jak zamawiać wzory oklein kasków?
    Wystarczy wysłać do na maila ze swoim pomysłem, wstępnym szkicem, propozycją, a my w terminie 2 dni roboczych odeślemy informację o wycenie takiego projektu i terminie jego realizacji. Przed wykonaniem okleinotrzymają państwo projekt do zatwierdzenia dopiero po akceptacji następuje wykonanie, drukowanie wzoru.